הסעות נכים

הסעות נכים הן הסעות לאנשים אשר סובלים מנכויות שונות והם צריכים להתנייד ממקום למקום באמצעות רכב. כל מי שיודע איך כסא גלגלים נראה יודע שלא פשוט להכניס אותו כך סתם לרכב ובייחוד כאשר מדובר גם על ציוד נוסף ולכן כיום חברות הסעות רבות מציעות שירות של הסעות נכים כאשר סוג ההסעה הנפוץ ביותר הוא למוסד רפואי.

אנשים רבים שסובלים מנכויות צריכים לפקוד מוסדות רפואיים לעיתים תקופות והם זקוקים להסעה מיוחדת שתאפשר זאת ותוכל לקחת גם כסא גלגלים כחלק בלתי נפרד משרות ההסעה, חברת הסעות שמכבדת את עצמה בדרך כלל תחזיק ברכב אחד לפחות אשר מותאם לנכים.

מה כוללים רכבים אשר משמשים להסעות נכים ?

רכבים שמשמשים להסעות נכים יכללו בדרך כלל פת גדול יותר ממנו ניתן יהיה להכניס כסא גלגלים, יהיה בהם מקום לכיסאות גלגלים, מעקה בטיחות בו ניתן יהיה לעשות שימוש, מעלית שמורידה ומעלה את הנכה, מקומות ישיבה נוספים לאנשים מלווים ואמצעי מיגון כגון חגורות בטיחות מתאימות.

לא כל הרכבים מחזיקים בכל הקריטריונים הנ"ל אך לרובם יש חלק מהם או אתם מרביתם וחשוב לבחון נושא זה טרם בחירת חברת ההסעות.

כיצד בוחרים חברת הסעות נכים ?

לחברות הסעות יש בדרך כלל רכבים מותאמים לנכים ואלו משמים אוכלוסייה ייחודית זו לאורך כל השנה. אם אתם זקוקים לשירותים קבועים רצוי שתתאמו את הדבר מול חברת הנסיעות וזאת כדי שגם חברת ההסעות וגם אתם תוכלו לתכנן את הנסיעה בצורה היעילה והטובה ביותר.

עבודה בסוג הסעות זה מצריך ידע בתפעול הרכב וכמובן סבלנות, לכן, מומלץ לבחור חברה בה אנשי מקצוע מיומנים ובקיאים בסוג הסעות ייחודי זה ולבחון לעומק את השירות שלהם. רוב חברות ההסעות מבינות את צרכי הנכים והן מתאימות עצמן הן מבחינת השירות והן מבחינת הזמן, כך שהלקוח נהנה משירות מקיף ואדיב במיוחד.

הנסיעה עצמה עלולה להקשות על הנכה ולכן כלי הרכב צריכים להיות חדישים ובמצב תקין, כאשר אתם בוחרים חברת הסעות וודאו נושא זה שכן הוא עלול להראות שולי אך הוא חשוב ביותר.

רצוי תמיד לבחון את המוניטין של החברה בתחום ולקחת בחשבון שחברות רבות מתחרות על לב הלקוח אך תמיד יהיו כמה חברות טובות יותר מאחרות ובאותו המחיר בדיוק. בעניין המחיר יש לציין כי רצוי לבחור כמה חברות עם מוניטין טוב, לבקש מהן הצעות מחיר ולבחון בו בעת מהם הצרכים שלכם מול מה שהם מציעים באותו המחיר.