הסעות אורחים

הסעות אורחים, פעמים רבות הינה דרישה אשר עולה עקב הצורך בנסיעות מפנקות ושירותיות אשר יוכלו לתת מענה הולם למצבים מסוימים. חברות המתמחות בהסעות מיוחדות אלו יוכלו להבין את הלחץ העצום אשר מחייב מצב זה, ואת שפע המרכיבים אשר ישפיעו על הצלחתו או אי הצלחתו של ארגון יום הפינוק המיוחד. בין אם מדובר על אורחים מהארץ, ובין אם מדובר על אורחים מחו"ל, הכוונה היא לתת את מיטב השירותים, האמצעים והכלים אשר עומדים לרשות החברה.

הסעות אוטובוסים VIP

הסעות אוטובוסים VIP, מיועדות לתת שירותים מיוחדים, אשר אין אורח אשר יוכל לעמוד בפניהם. שירותים אלה כוללים, חלונות כהים, כיסאות נוחים ומפנקים, טלוויזיה, בר משקאות, וצוות חברה מקצועי וזמין לכל פנייה. אוטובוסים אלה יכולים להגיע לכל מקום ויעד נדרש, על פי תכנית מוזמנת מראש. הנסיעה באוטובוסים VIP הינה מפנקת, ומהווה חלק מחוויית הטיול עצמו.

את מסלול הטיולים, יוכלו חברת מוני סיטון לתכנן ולבצע על פי לוח זמנים מדויק וקפדני באווירה מפנקת. כל מסלול טיולים שייבחר, בין אם הדרך הינה ארוכה או קצרה, ייעשה באוטובוס VIP, על פי מיטב הכנסת האורחים. השירותים הנלווים יידרשו להתאים באופן ספציפי לדרישות וצורכי האורחים, על פי שפת הדיבור, המנהגים ורצונות ודרישות המארח.

הסעות אורחים לאירועים

דרישה נוספת להסעות אורחים יכולה להיות לצורך הסעה לאירועים. האירועים אשר בדרך כלל הינם פרטיים, כמו חתונה, טיול בר מצווה או טיולים משפחתיים ואחרים עשויים להתבצע בכל ימות השבוע, ולדרוש רכבים שונים כמו אוטובוסים, מיני ואנים ועוד, כתלות במספר האורחים. כמו כן, הסעות אורחים לאירועים יכולה לכלול גם הסעת אורחים וסופר סטארים מחו"ל לאירועים ברחבי הארץ, או הסעות אקדמאיים לכנסים הנעשים ברחבי הארץ.

לפני הזמנת ההסעה, יש לתאם באופן מדויק את מטרת ההסעה, מועד האירוע, השירותים הנדרשים וקהל היעד. הסעת אורחים קטינים (הכוללת ילדים או בני נוער), תהיה שונה בהיערכותה להסעה המיועדת לקהל מבוגר יותר (למשל עובדי חברה או מוסד). גם כאשר הנסיעה תהיה לאירוע מסוים, דגש החברה המסיעה לא  יושם רק על מטרת הנסיעה, אלא גם על אופן וחווית הנסיעה , אשר יוכלו להוות נושא לשיחות עתידיות ושביעות רצון מלאה של האורחים.

רישיונות ואישורים להסעות אורחים

רישיונות ואישורים חייבים להיות לכל חברה אשר מכבדת את עצמה, ומסייעת בהסעות אורחים ברחבי הארץ. האישורים החשובים והמשמעותיים ביותר אשר יש לבדוק טרם הזמנת ההסעה, היא קיום רישיון בתוקף לנהג המלווה, אישורי בטיחות לאוטובוסים או לרכבי החברה, אשר מעידים כי הם עברו טסטים ובדיקות אשר מכשירות אותם מטעם משרד התחבורה להסיע נוסעים רבים.

מעבר לכך, כאשר מדובר על אורחים קטינים (הכוללים תינוקות), יש לוודא כי ברשות החברה והנהג יהיו אישורים להסעות ילדים או תלמידים. אישור זה ילווה, פעמים רבות, גם בצורך להתקין אמצעי בטיחות כמו חגורות בטיחות ברכבים.