אוטובוסים VIP מפוארים ומאובזרים

לחצו על התמונות להגדלה


אוטובוס 36 מקומות PLATINUM

אוטובוס 48 מקומות PLATINUM

אוטובוס 40 מקומות PLATINUM

אוטובוס 50 מקומות PLATINUM


האוטובוסים של מוני סיטון פלטינום הם ספינת הדגל של שירותי ההסעות בארץ. חווית הנסיעה באוטובוסים VIP כוללת את כל השכלולים שאפשר לדמיין: מושבי עור נוחים ומתכווננים, בקרת טמפרטורה, בר משקאות, מערכת סאונד ומדיה חדישה, חיבור לאינטרנט ועוד. כאשר אתם נוסעים באוטובוסים של מוני סיטון פלטינום, אתם יכולים להתרווח בכיסא וליהנות מכוס אספרסו או שתייה קלה ולהתבונן בנוף החולף על פניכם. האוטובוסים גדולים, מרווחים ומעוצבים בצבעי שחור-אדום מרשימים.

הנסיעה באוטובוסים VIP הם חוויה לכל אחד, תיירים מחו"ל שרוצים לראות את הארץ בתנאים מפנקים, אנשי עסקים שצריכים להגיע ממקום למקום וזקוקים לנסיעה נוחה, סוכני נסיעות המגיעים לראות את הארץ, משלחות מיוחדות ועוד.

האוטובוסים שלנו מגיעים בגדלים שונים ואפשר להזמין אוטובוס בעל 38,40,48,50 מושבים. תלוי במספר הנוסעים המתוכנן. כולם מתוכננים בקפידה ומעוצבים במראה מהודר ויוקרתי ובכולם אביזרי נוחות לנסיעה נוחה ומהנה. אם יצאתם לטיול ואתם חוזרים לאוטובוס, מחכה לכם שתייה קרה ומרעננת. אם תפסתם תנומה במהלך הנסיעה, ממתין לכם כוס אספרסו חם ומהביל הישר ממכונת האספרסו המשוכללת שנמצאת באוטובוס. אם תרצו לקרוא קצת ולהתעדכן בחדשות האחרונות, מנשא מגזינים מיוחד מעביר את הזמן בקריאה. בכל כיסא ניתן לפתוח שולחן קטן לנוחותכם, וכך תוכלו להניח את כוס המשקה, העיתון ואף את המחשב הנייד. תוך כדי נסיעה אפשר ליהנות ממערכת מולטימדיה חדשנית עם שני מסכי LCD עם DVD, אינטרנט אלחוטי בחינם ואפילו מצלמת דרך, שדרכה אפשר לראות את הנסיעה בשידור חי.

צי הרכבים של מוני סיטון עומדים בכל התקנים הנדרשים ואנו מקפידים על פיקוח מתמיד של קצין הבטיחות ושל הנהלת החברה. כל תקלה, אף הקטנה ביותר, עוברת לטיפול ובקרה והרכב שב לפעולה רק אחרי אישור של הגורמים המוסמכים לכך. כל הנהגים שלנו עברו הכשרות והם מיומנים במתן שירות ובנהיגה בכבישי הארץ. חשוב לנו כי תיהנו מהשירות האדיב שלנו, מהטלפון הראשון שבו יצרתם אתנו קשר ועד לסוף הנסיעה.

רוצים לראות את הארץ בתנאי VIP? מחפשים חוויה בתנועה? צרו אתנו קשר

אוטובוסים VIP מפוארים ומאובזרים

 

חברת הסעות מוני סיטון מחזיקה בצי אוטובוס VIP מפוארים ומאובזרים בעלי 40 מק' ישיבה ייחודיים במינם הכוללים:
מושבי עור מתכווננים - מחלקה ראשונה. שולחנות שירות + מנשא מגזינים. מיני בר הכולל משקאות קלים.
מכונת אספרסו. אינטרנט אלחוטי. 2 מסכי טלויזיה. מצלמת דרך  - לחווית צפייה של הנסיעה בשידור חי גל גבי המסכים.

לחצו על התמונות להגדלה


אוטובוס 36 מקומות PLATINUM

אוטובוס 48 מקומות PLATINUM

אוטובוס 40 מקומות PLATINUM

אוטובוס 50 מקומות PLATINUM